czwartek, 19 kwietnia 2012

sesja

Wczoraj byłam w Warszawie na sesji do gazety Uroda. Zajmował się mną sztab ludzi. Wizażystka, stylistka itp. Jakie moje wrażenia? Porażka.  Jestem rozczarowana. Liczyłam na coś lepszego. Zacznę od stylistyki. Pani się bardzo starała,ale ciuchy wybrane dla mnie-tragedia! Albo ciasne albo szerokie jak worek. Wiem,że ciężko mnie ubrać. Jestem tęgą osobą z ogromnym biustem,ale jakoś sobie radzę z ubiorem mieszkając w małym mieście. To w takiej Warszawie nie było coś lepszego? Żebym wiedziała to bym wzięła parę swoich ciuchów.
Pani wizażystka dodatkowo była stylistką naszych fryzur. Pani się bardzo starała,używała bardzo dobrych firm do mojej buzi, ale kosmetyki były źle dobrane. Zważyło mi się wszystko na Twarzy( całą noc walczyłam z uczuleniem całej twarzy). Oczy bardzo źle umalowane-pomniejszyły się maksymalnie). Twarz wymodelowana super.
fryzura-nie było co kombinować z włosami, więc tylko wzięto mi je na bok. Akurat tu jest plus :)

Nie mogę dodać zdjęć z sesji dopóki nie pojawią się w gazecie 

Ogólnie atmosfera fatalna!  Jak wszedł fotograf i tak dalej i zobaczyli mnie-noszącą ciuchy większe niż 44(czytaj grubą) to popatrzyli jak bym pomyliła studia. A przecież kosmetyki są i dla grubych i dla cienkich :)  Powinni docenić,że dzięki dodaniu w gazecie grubaska może i inne grubaski w przyszłości spróbują wziąć udział w konkursie. Cóż. Dyskryminacja ludzi o innym kolorze skóry jest niemodna, za to dyskryminacja grubasów jest na topie. Koło nosa mi to lata.

poniżej dodałam zdjęcia po sesji-zaraz w samochodzie i moją wersję eko makijażu. Proszę o szczere komentarze porównawcze.a teraz makijaż wykonany przeze mnie wizażystkę amatorkę :/
zdjęcia robione tym samym aparatem. Dodam tylko jeszcze że na sesji miałam ciemne usta(OMG) przy moich małych ustach...

4 komentarze:

  1. Fajny make up... Lubię takie dzienniaki... A co do sesji to widzisz są "wizażystki" i wizażystki :P

    OdpowiedzUsuń
  2. ta, tylko wizażystka patrzy na twarz i powinna wiedzieć w czym danej osobie jest dobrze. Mnie w tym makijażu nie było dobrze.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...